Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ul. St. Kiełbasiewicza 7, 88-100 Inowrocław (budynek Gimnazjum nr 2)
Dział rekrutacji: 500-226-737 | Dziekanat: (52)52-00-144

Zarządzanie zasobami ludzkimi (rozpoczęcie studiów 28-29.X.2017)

Studia podyplomowe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi przygotowują specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach działających w warunkach globalizacji rynków poprzez przekazywanie uczestnikom nowej i usystematyzowanej wiedzy w zakresie zarządzania zasobami i zachowaniami ludzkimi w organizacji na poziomie strategicznym i operacyjnym, kształtowanie umiejętności diagnozowania, analizowania, rozwiązywania problemów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz projektowanie zintegrowanego systemu zarządzania zasobami ludzkimi i kształtowanie umiejętności kierowniczych, w tym interaktywnego działania.

Dzisiejszy rynek pracy niesie ze sobą wiele wyzwań i  wymaga od pracownika elastyczności oraz umiejętności przekwalifikowania się. Dlatego nasze studia podyplomowe są przydatne dla wszystkich osób, które teraz lub w przyszłości planują zmianę pracy, awans, kierują ludźmi lub pracują w większych zespołach. Zdajemy sobie sprawę z konieczności współpracy nauki z biznesem, staramy się, aby podstawowa wiedza akademicka z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi była podana w przystępnej formie z wieloma przykładami z praktyki. Realizowane przedmioty gwarantują zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy o zasobach ludzkich w organizacji, które można wykorzystać w swojej karierze zawodowej.

Charakterystyka studiów podyplomowych

Celem studiów jest przekazanie wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi  w organizacji, nabycie przez słuchaczy umiejętności posługiwania się narzędziami HR i wzrost efektywności procesów kadrowych, prowadzonych przez absolwentów studiów.

Propozycja przedmiotów

  • Podstawy zarządzania
  • Kierowanie ludźmi
  • Sztuka (auto)prezentacji i wystąpień publicznych
  • Finansowe systemy motywacyjne
  • Prawne aspekty w ZZL
  • Zarządzanie wynikami pracy i kompetencjami (Performance Management)

 

* Uczelnia zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realizacji studiów.

Forma zajęć

Studia podyplomowe
wykłady
ćwiczenia
seminaria

Forma zaliczeń

Studia podyplomowe
  • uczestnictwo w zajęciach,
  • zdanie wszystkich przewidzianych w programie egzaminów,
  • zdanie egzaminu końcowego

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości
im. Księcia Kazimierza Kujawskiego

ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
88-100 Inowrocław
(budynek Gimnazjum nr 2)
tel. 52 52-00-144

dziekanat@wsp-inow.pl 

Informacje dla kandydatów


DZIAŁ REKRUTACJI: 500 226 737
CZYNNE: pon. - sob. 10.00 - 18.00